Podklad pre návrh závlahového systému

Pre kvalitný a optimálny návrh závlahového systému je nutné zabezpečiť potrebné podkladay. Tie pozostávajú z informácií a materiálov popisujúcich Vašu záhradku a z Vašich poýiadaviek na závlahu. Účelom tohto formuláru je pomôcť Vám vypracovať podklady potrebné pre projekciu závlahového systému.

Zdroj vody

Zdrojom vody pre závlahový systém býva najčastejšie vodovný rad, studňa alebo akumulačná nádoba. Zaškrknite prosím jednu z nasledjúcich možností a doplňte k nej potrebný popis:

Studňa kopaná, studňa vŕtaná

Akumulačná nádrž

Vodovodný rad

Umiestnenie riadiacej jednotky

Automatických závlahový systém bude ovládaný pomocou riadacej jednotky. Jednotlivé druhy riadiacich jednotiek sa líšia podľa miery ochrany voči vniknutiu vody. Vyberte, kde bude umiestnená Vaša riadiaca jednotka:

Svahovitosť terénu

Vyplňte, aké je prevýšenie na Vašej záhrade a prevýšenie zakótujte do výkresu. Pokiaľ je prevýšenie do 0.5 metra, potom uveďte iba "rovina".

Kvapková závlaha

Najčastejšie sa pre závlahu výsadby používa kvapková závlaha. Chcete navrhnúť kvapkovú závlahu?

Ručná závlaha

Pokiaľ chcete mať na svojej záhrade možnosť napojenia hadice na zdroj vody, potom si vyberte ÁNO a a napájacie miesta zakreslite do podkladov.

Nákres

Predlohu výkresu si môžete stiahnuť TU.

Kontaktné údaje

Pre prípadnú potrebu ďalšieho doplnenia podkladov alebo konzultácie, vypľnťe prosím kontaktné údaje.Spracovanie návrhu automatického závlahového systému, vrátanie výkazu a výmer s cenami trvá väčšinou jeden až dva týždne.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov