Montáž oplotenia

Významnou súčasťou každej stavby je aj jej oplotenie. A to musí nielen štýlovo vyzerať, ale aj štýlovo (a hlavne bezpečne) stáť!

Montáže rôznych typov oplotení vykonávame už nejaký ten rok, a za túto dobu sme zrealizovali už mnoho zaujímavých projektov. Zákazníci využívajú naše služby najmä v priemyselnom segmente, objektoch štátnej správy a pri klasickej bytovej výstavbe, avšak pracovali sme už aj v objektoch so zvýšenou bezpečnosťou (letisko či rôzne športoviská). Nezáleží na tom, kam budeme povolaní nabudúce – záleží len na kvalitne odvedenej práci, ktorú ponúkame všetkým klientom rovnakú, nehľadiac na náročnosť či dĺžku realizácie projektu.

Naším hnacím motorom je spokojnosť zákazníka, ktorému sa vždy snažíme poskytnúť ten najlepší možný servis. Disponujeme všetkou potrebnou profesionálnou technikou, a to vrátane ťažkých stavebných strojov. Môžete sa na nás preto obrátiť v každom smere, týkajúcom sa montážnych služieb – určite vás nesklameme.

Všetci pracovníci, ktorých zamestnávame, sú v montáži oplotení skutočnými profesionálmi, a to vďaka ich bohatým mnohoročnýmskúsenostiam.Preto nielen, že vieme, čo robíme, ale vieme, že na všetkých zamestnancov sa môžeme spoľahnúť na 110 percent. Za kvalitne odvedenú prácu vám jednoducho ručíme!

Aké ploty montujeme?

Drôtený plot
Kamenný plot
Betónový plot

Cenník

  • Cenník montáže
  • Plot na kľúč
  • Cennová ponuka

Cena montáže pletivových plotov začína od 9 €/bm.
Cena montáže pletivových plotov s použitím podhrabových dosiek od 12 €/bm.
Cena vŕtania dier(priemer diery je 15 cm) na osadenie stĺpikov je 2 € / diera.

Keďže každý projekt je jedinečný,cenu Vám vieme povedať až po individuálnej obhliadke terénu. Nebojte sa však, určite sa dohodneme k vzájomnej spokojnosti. Obhliadka je zadarmo, takže v podstate nemáte čo stratiť.

K vypracovaniu cenovej ponuky od Vás budeme potrebovať niekoľko informácií:

  1. 1.Koľko bežných metrov oplotenia plánujete realizovať?
  2. 2. O aký typ oplotenia máte záujem? Želáte si použiť aj podhrabové dosky?
  3. 3. Výšku oplotenia
  4. 4. Požadujete v oplotení použiť jednokrídlovú alebo dvojkrídlovú bránu?
  5. 5. Stručný popis terénu (napr. rovina, mierny svah, zástavba, záhradka, pole...)