Búracie a demolačné práce

Špecializujeme sa na demolačné a búracie práce na stavbách, a takisto aj na asanáciu budov. Máme k dispozícii vlastný strojový park, pomocou ktorého vykonávame búranie stavieb a demolovanie budov. Pri dokončovacích prácach používame ručné náradie, ako sú napríklad búracie kladivá s individuálnym prístupom obslužného personálu. Demolačné a likvidačné práce spojené s búraním a stavebným odpadom vykonávame v súlade s príslušnými právnymi normami. Náš tím je na túto činnosť riadne vyškolený a každý pracovník má všetky oprávnenia a najmä skúsenosti v oblasti bezpečnosti práce, ekológie a ochrany životného prostredia. Pri vykonávaní búracích, demolačných a asanačných prác poskytujeme kompletný servis od prvého kontaktu s klientom, až po ukončenie spolupráce a to bez ohľadu na fyzický stav budovy.

Čo Vám vieme ponúknuť

Búracie práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipiscing elit. Suspendisse condimentum porttitor cursumus.

Demolačné práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipiscing elit. Suspendisse condimentum porttitor cursumus.

Assanačné práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipiscing elit. Suspendisse condimentum porttitor cursumus.

Časté otázky FAQ

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Proin gravida nibh vel velit auctor Aenean sollicitudin, adipisicing elit sed lorem quis bibendum auctor.

Búracie povolenie

We’re POLO, a creative agency located in the heart of New York city. A true story, that never been told!.

Fusce id mi diam, Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora

Koľko Važí priemerný rodiný dom

Na túto otázku sa ťažko odpovedá, ale podľa naších skúseností priemerný rodinný dom má váhu okolo 300 až 400 ton.
Môžete využiť aj našu kalkukulačku na výpočet hmotnosti budovy.

Cenník

Cena búracích a demolačných prác závisí na použitých strojoch a nákladných automobiloch, dĺžky trvania ich prác, ako aj nutnosti spracovať či odviesť vzniknutú stavebnú sutinu. Ak máte záujem o bližšie informácie o búracích a demolačných prácach, alebo máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať.

Cenová ponuka

Vypracovanie cenovej ponuky Vám spravíme zadarmo.