Vlastníte viac ako 100-ročný dom a chcete ho zbúrať? Nestrácajte peniaze klasickým búraním! Využite naše služby a ZNÍŽTE SVOJE NÁKLADY NA NULU- s nami je to možné!

Pokiaľ je dom naozaj starý a má viac ako 100 rokov, je veľmi pravdepodobné, že bol postavený z pálených tehál. Ak taký dom vlastníte, máte vyhraté. Jeho búranie vás nemusí stáť ani euro. Všetko záleží od toho, z akých materiálov bol dom postavený. Pokiaľ dom tvoria staré pálené tehly, ktoré sú zlepené klasickou hlinou a nie maltou, môžete si gratulovať. Búracie práce máte v tomto prípade od našej firmy ZADARMO. Namiesto vystavenia faktúry Vás zbavíme starých pálených tehál, čím sa vyhnete nákladom za likvidáciu stavebného odpadu a jeho uskladnenia na skládke.

V prípade, že váš starý domček obsahuje veľký podiel pálených tehál ale sem-tam aj iné materiály, ako napríklad kameň či porfix, náklady sa logicky zvyšujú. Stále sú však v porovnaní s bežným búraním minimálne a naše služby Vám poskytneme TAKMER ZDARMA.

Službu Búranie domu ZADARMO Vám vieme poskytnúť len v prípade minimálnych kombinácií rôznych materiálov použitých pri stavbe Vášho starého domu. Súvisí to najmä s triedením materiálu, pri ktorom by búracia firma strácala veľa času na úkor efektívneho búrania Vášho domu a bolo by to pre ňu finančne veľmi náročné.

Búracie práce

Výhody búranie domu ZADARMO:

nulové náklady na búranie
nulové náklady na likvidáciu odpadu

Nevýhody búrania domu ZADARMO:

čas

Nevýhodou tohto typu búrania je čas. Firma, ktorá Vám bude dom búrať, bude rozoberať steny postupne, aby sa zamedzilo veľkému zničeniu tehál. Snahou firmy bude zachrániť čo najväčšiu časť pôvodného stavebného materiálu Vášho domu a tým pádom sa môžu práce predĺžiť aj o viac ako 14 dní.

V rámci západného Slovenska existuje niekoľko firiem, ktoré toto búranie poskytujú. Medzi nimi sme aj MY. Pokiaľ máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Alebo navštívte náš web.