V predchádzajúcom článku sme písali o tom, aký je rozdiel medzi základovými pásmi a základovou doskou. Ak ste sa už rozhodli pre ktorýkoľvek z týchto typov, máte dve možnosti ich realizácie: Buď si základy postavíte sami, alebo si na túto prácu najmete stavebnú firmu. Čo je dnes výhodnejšie a s akými službami môžete počítať pri objednaní základovej dosky na kľúč?

Nie je ničím výnimočným, že v minulosti sa množstvo rodinných domov stavalo svojpomocne. Zohnal sa materiál, zišla sa polka dediny po víkendoch stavba utešene rástla. Ľudia si pomáhali a z dobre odvedenej práce sa navzájom tešili. Dnešná doba je však iná, uponáhľaná, a aj keď si to možno nechceme priznať, mnohí z nás už nemajú čas ani na vlastnú rodinu, nieto ešte na pomoc susedovi.Taktiež dokonale ovládame prácu s počítačom, no tradičné remeslá nám už nič nehovoria. Ruku na srdce, koľkí z nás by si dnes trúfli vlastnoručne vykopať základy a postaviť na nich dom?

Zakladová doska na kľúč

No ak si na tieto práce najmete špecializovanú firmu s dobrými referenciami, vhodným prístupom a priaznivou cenou,v podstate máte o všetky problémy postarané. Nemusíte sa trápiť s tým, do akej hĺbky umiestniť rozvody, na čo si dávať pozor pri kladení základov, ani ako správne namiešať betón. Nemusíte nič kopať, montovať ani zháňať materiál. Jednoducho to zveríte do rúk odborníkom, ktorí presne vedia, čo majú robiť. Napríklad naši pracovníci sú všetci vysoko kvalifikovaní a pracujú ešte aj pod certifikovaným stavebným dozorom, za kvalitu projektu teda ručíme dvojnásobne.

No a ako je to teda s tými službami na kľúč? Každá firma vám môže ponúknuť trochu odlišný balík, ktorý za danú sumu dostanete, treba si preto všetky ponuky starostlivo preštudovať a vybrať si tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Konkrétne my sa špecializujeme na tvorbu základových dosiek.Štandardne zabezpečujeme výkopové práce, materiál, upravíme terén, osadíme všetky potrebné rozvody, spíšeme stavebný denník a vytvoríme aj potrebnú fotodokumentáciu pre stavebný úrad Naša cena začína už od 70 € /m2, konkrétnu cenovú ponuku vám na požiadanie vyhotovíme úplne zadarmo.