Keďže sa nám na sociálnych sieťach začínajú objavovať aj negatívne komentáre, narážajúce na ceny našich služieb, rozhodli sme sa spracovať pre vás tento článok. Veríme, že po jeho prečítaní vám bude naša cenotvorba trochu jasnejšia a možno vám aj pomôže, aby ste v budúcnosti pri ponukách nepozerali len na ceny, ale hlavne na to, čo všetko je v nich aj naozaj zahrnuté. Možno sa tak vyhnete aj neskoršiemu sklamaniu z neserióznosti a zavádzania klienta... ale poďme pekne po poriadku.

Naša firma ponúka tvorbu základových dosiek už od 70 eur za meter štvorcový. Tu si niektorí z vás pomyslíte: „Tá cena je strašidelná. Veď to si spravím aj sám, a určite omnoho lacnejšie. Na tom predsa nie je nič náročné. Zoženiem si materiál, prenajmem bager, kamarát statik mi pomôže s rozvodmi...“

Zakladová doska na kľúč

Nuž, ak ste zručný a máte dobré kontakty, samozrejme, do práce sa vždy môžete pustiť aj na vlastnú päsť. Možno vás to naozaj vyjde lacnejšie, no treba rátať s tým, že na projekte strávite podstatne viac času, ako keby ste ním poverili skúsenú firmu, ktorá tieto veci nerieši prvýkrát, ktorá už má svojich rokmi overených majstrov a neustále sa vzdeláva v použití najmodernejších pracovných postupov.U nás každú odbornú prácu vykonávajú len profesionálni remeselníci, na všetko tiež dohliada certifikovaný stavebný dozor a to najhlavnejšie – z uvedenej sumy zabezpečujeme všetky tieto práce:

Vytýčenie stavby
Výkopové práce
Štrkové lôžko pod základové pásy
Bleskozvod v základových pásoch
Osadenie odpadov vody a chráničky na elektrinu
Zaliatie základových pásov
Uloženie DT tvárnic a zaliatie betónom
Zhutnenie podkladu pod základovou doskou
Armovanie železa
Debniace práce
Zaliatie a zrnovanie vrchnej časti základovej dosky

Myslíme jednoducho na všetko, i na tie najmenšie detaily.A ak sa rozhodnete objednať základovú dosku od nás, garantujeme vám, že o všetko potrebné sa postaráme a všetky vaše stavebné starosti s gráciou prevezmeme.