Naša firma sa živí hlavne búracími prácami a pri tejto činnosti natrafíme raz za čas na dom, ktorý je postavený zo starej tehly, ktoré vieme zachrániť. Poslednú dobu stúpa dopyt o staré tehly a preto sme sa rozhodli spustiť novú službu. Od 20 Júla 2018 sme spustili oficiálne ďalšiu našu službu a to je „Výkup a predaj starých tehál“. Pre nás to ma viacero dôvodov. Hlavným dôvodom je byť Ekologický k našej Zemi.

Ako získavame staré tehly?

Spolupracujeme z viacerými firmami, ktoré sa tiež zaoberajú búracími prácami. A ktoré nám ochotne dodávajú staré špinavé tehly, ktoré neskôr očistíme. Ale tak isto ponúkame možnosť zbúranie domu za materiál, ak vlastníte dom, ktorý je postavený zo starej tehly radi ho prídeme rozobrať zadarmo (Bdz.8r.sk). A posledná varianta je u nás Výkup starých tehál ak máte tehly, ktoré Vám zavadzajú a nechcete platiť za uskladnenie na skládke, tak nás kontaktujte my ich od Vás kúpime.

Inžinierská činnosť

Predaj starých tehál?

Ak by ste malý záujem kúpiť staré tehly na Váš projekt. Môžete navštíviť našu podstránku, ktorá sa venuje len predaju a výkupu starých tehál kde nájdete aj náš cenník (StareTehly.8r.sk). Tehly predávame po paletách na palete je uložených 315ks.