Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť prvotriedne služby. Búracie práce si vyžadujú zodpovednosť, kvalitu a profesionálny prístup. Aj preto vám prinášame tieto informácie, ktoré vás určite utvrdia v tom, že toto všetko spĺňame do bodky.

Koľko stojí zbúranie domu od nás?
S touto otázkou sa stretávame pomerne často. Ak by sme mali hovoriť všeobecne, priemerne búranie u nás stojí 8 000 €. Vždy však ide o individuálne kalkulácie, ktoré sa týkajú samotnej stavby a ostatných faktorov. Cena na našej stránke je teda naozaj orientačná a nejde vždy o komplexný proces búracích prác. Občas sa vyskytnú neočakávané komplikácie, technické a logistické zložky, s ktorými sa nie vždy dá rátať. Takisto sme to my, kto má hmotnú zodpovednosť za prípadné škody spôsobené pri procese búrania.

Postup pri búracích prácach:

Obhliadka a výmera domu (objektu)
Vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky
Vybavenia povolenia na búranie (ak je potrebné)
Vybavenie odstavenia od prípojok
Zabezpečenie stavebného dozoru<
Začiatok prác – demontáž strechy
Separovanie materiálov ako drevo, sklo, plasty a iné, ktoré nemôžu ísť na skládku
Demolácia múrov
Odovzdanie čistého pozemku

Búracie práce

Je cena vysoká?
Ak hodnotíme svoju prácu, nemyslíme si to. Samozrejme, je to len náš názor. V rámci konkurencie sme však úspešní pri 2 z 3 cenových ponúk. Samozrejme, s týmto „percentom“ úspešnosti sme spokojní, no neznamená to, že si musíte pre búracie práce vybrať práve nás. Nikdy sa zákazníka nepýtame, či sme najlacnejšou búracou firmou. Snažíme sa za nás nechať hovoriť našu prácu a pozitívne referencie zákazníkov sú pre nás ďalšou motiváciou.

Búracia firma alebo svojpomocne
Pochopiteľne, búranie domu by sa mohlo zdať jednoduchšie ako jeho stavba. Všetko má svoje výhody i nevýhody. Ak búrate svojpomocne, ušetríte značnú časť peňazí, no to nie je to jediné. Čaká vás náročná a dlhá práca.

Výhody svojpomocne

Menšie náklady
Ušetrené peniaze

Nevýhody svojpomocne

Hmotná zodpovednosť
Dlhší čas búracích prác
Nebezpečenstvo úrazu
Vybavovanie po úradoch a odvozu sute

Pri najatí búracej firmy síce musíte rátať s tým, že zaplatíte viac, no zbavujete sa množstva starostí. Ušetríte svoj čas a takisto sa zbavíte hmotnej zodpovednosti. Rovnako tak sa vyhnete prípadným komplikáciám s úradmi alebo ohrozeniu svojho zdravia. Z práce, ktorá by vám trvala niekoľko týždňov, bude práca na niekoľko dní.

Výhody firmy

Rýchlosť práce
Profesionalita práce
Hmotná zodpovednosť búracej firmy
Zabezpečenie odvozu sute a separovanie materiálov

Nevýhody firmy

Vyššia cena

To, že cena búracích prác sa líši na základe stavby i územia, kde sa v rámci Slovenska nachádza sa na cene odrazí takisto. Ak teda nebývate v oblasti Bratislavského či Trnavského kraja, ceny sa môžu líšiť.

Ak však bývate v spomínaných krajoch a potrebujete vykonať búracie práce domu, haly či iného stavebného objektu, neváhajte nás kontaktovať. Cenové kalkulácie vypracovávame úplne zdarma. Stačí, ak nám zašlete potrebné podklady o danej stavbe a my vám do 48 hodín vypracujeme orientačnź cenovú kalkuláciu. Po obhliadke Vám vieme povedať presnú sumu čo by stála demolácia Vašého domu.