Máte starý dom a chcete ho zbúrať zadarmo? Áno - aj to je možné. Nemusíte ho ručne búrať vy, ale zbúra ho za vás firma, ak Váš dom bude vyhovovať ich požiadavkám.

V dnešnej dobe sa zvyšuje dopyt po starých tehlách a preto veľa firiem dokáže zbúrať dom aj zadarmo, len aby sa dostali k tomuto materiálu. Naše skúsenosti pokrývajú Bratislavský kraj, nepôsobíme na ostatnom území Slovenska. Prax v našom okolí hovorí, že väčšina firiem príde, prevezme si stavebnú suť, no strechu a základovú dosku si musíte odstrániť sami. My za vás odstránime celú stavbu a vybavíme aj všetky povolenia.

Búracie práce

Prečo to robíme?Ako sme už písali vyššie, aj my potrebujeme staré tehly a kvôli tomuto materiálu sme vám ochotní zbúrať starý dom zadarmo. Nie je v tom skrytý žiaden háčik - ak vlastníte starý dom, ktorý je postavený z pálenej tehly a namiesto malty bola ako spojovací materiál použitá hlina. My váš dom prídeme zbúrať zadarmo, resp. rozobrať na jednotlivé časti. Jedinou vašou nevýhodou je fakt, že takáto práca trvá dlhší čas ako klasická štandardná demolácia budovy.


Ak máte tento typ domu, navštívte náš web BDZ.8R.sk