Predať starý dom nie je vždy jednoduché. Záujemca si veľmi dobre rozmyslí, či dom rekonštruovať alebo rovno zbúrať.

Prečo je to tak?
Pozemok so starým domom má oveľa menšiu hodnotu ako čistý pozemok, kde sa dá začať okamžite stavať. Tak, ako vo všetkom, aj tu hrajú veľkú rolu peniaze, v článku Koľko stojí zbúranie starého domu, ste sa mohli dočítať, že zbúrať starý dom môže stáť viac ako 7 000€. a práve táto suma spolu s množstvom vybavovačiek a potvrdení o búraní, je rozhodujúcim faktorom, že prípadný záujemca sa veľmi rýchlo stiahne. No my máme riešenie.

Dovoľte, aby sme vám predstavili našu službu Starý Dom, ktorá za vás vybaví zbúranie domu, vyčistenie pozemku, a dokonca, aj samotný predaj, Vám už len prídu na účet peniaze.

Búracie práce

Postup je jednoduchý:
  1. Zvolajte nám na telefónne číslo 0949 748 206 alebo sa nám ozvite mailom na info@8r.sk
  2. My si od Vás vyžiadame katastrálne číslo parcely, aby sme si mohli overiť či na pozemku nie je ťarcha alebo exekúcia.
  3. Následne si dohodneme schôdzku na pozemku a stanovíme cenu, za ktorú chcete pozemok predať
  4. Podpíšeme zmluvu
  5. Púšťame sa do práce, začíname búrať dom a čistiť pozemok, realitná kancelária zatiaľ hľadá vhodného kupujúceho.
  6. Naša spoločnosť spolupracuje s realitnou kanceláriou Venixs.r.o., ktorá zastrešuje predaj pozemku.
  7. Predaj pozemku

Ako dlho služba Starý Dom trvá?
Od podpisu zmluvy až po samotný predaj pozemku môže ubehnúť rôzne dlhá doba. Čas strávený na jednom starom dome závisí od jeho veľkosti, použitého materiálu, lukratívnosti pozemku, a od mnohých ďalších faktorov. Dôležité však je, že ste neustále o všetkom informovaný. Sme tu pre vás a našu prácu sa snažíme robiť dôsledne a v čo možno najkratšom čase. Pravdou však je, že len samotné povolenie na zbúranie domu môže trvať až 90 dní, preto je naše časové rozmedzie 3 až 12 mesiacov.

Koľko táto služba stojí?
Pri búraní domu je najdrahší práve odvoz materiálu, ten môže v závislosti od váhy materiálu stáť aj viac ako 3 000€, naša cena je preto závislá najmä od veľkosti domu a váhy materiálu.
Pohybuje sa od 1 000€.

Dúfame, že sme vás inšpirovali ako naložiť so starým zdedeným domom po babičke či strýkovi a už čoskoro sa spoločne stretneme a dohodneme podrobnosti našej spolupráce. Akákoľvek konzultácia je úplne zadarmo, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.