Oplatí sa zbúrať starý dom?

Idete kupovať starý dom a nie ste si istý, či ho chcete rekonštruovať alebo zbúrať? Táto otázka behá po rozume nielen vám, ale viacerým z nás.

Podľa nás - na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď, hoci po správnosti by sme vás mali prehovárať, aby ste ho dali zbúrať. Treba si však uvedomiť, že to už nie je viac lacná záležitosť a do budúcnosti treba rátať ešte s jej navýšením - kvôli zvyšovaniu cien za odpady.

Nebudeme vám argumentovať,či zbúrať starý dom alebo nie. Dostávame veľa emailov ohľadom kúpy starého domu, ktorý mnohí z vás chcú potom odstrániť, ale nevedia koľko to bude asi stáť. A preto sme sa rozhodli pre Vás pripraviť ďalšiu našu podstránku, kde Vám zadarmo vypočítame, koľko by Vás približne stála demolácia domu.

Naši programátorivám pripravili dve možnosti – záleží, koľko máte na nás času. V prvej- tej rýchlejšej možnosti - vám stačí zadať rozmery stien v dome a vypočítamevám približnú cenu. Druhá možnosť je určite presnejšia, ale aby sme vám poskytli dokonale presný údaj, dávame si záležať a preto vám cenovú ponuku dokážeme vypracovať cca do týždňa. Je len na vás, ktorú možnosť sa rozhodnete použiť. Obe možnosti sú úplne ZADARMO. Držíme palce pri správnom rozhodnutí.

Automatický výpočet
Alebo využite našu kalkulačku

Starší článokAko vypočítať váhu domu
Novší článokOpätovné zdražovanie odpadu
Komentáre (0)
Ešte nemáme k tejto téme žiadne komentáre.
Váš komentár